Inżynier/Technolog Produkcji Żywności

Jesteś inżynierem, masz doświadczenie w pracy bezpośrednio przy linii produkcyjnej i jednocześnie interesuje Cię produkt, jego właściwości i możliwości rozwoju?

A może jesteś technologiem żywności ze smykałką do maszyn i urządzeń i poza produktem fascynuje Cię również sam proces jego wytworzenia?

Czego oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego, wyższego technicznego, technologia żywności lub pokrewne
  • doświadczenia w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • bardzo dobrej organizacja pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • samodzielności, sumienności
  • podstawowej znajomość obsługi komputera
  • komunikatywnej znajomość jęz. angielskiego
  • nastawienia na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy
  • zdolności manualne i techniczne są mile widzane

Co będziesz robić

  • udział w projektowaniu i instalacji nowej linii produkcyjnej
  • kontrola procesu technologicznego zgodnie z instrukcją technologiczną
  • ustawianie parametrów maszyn i urządzeń
  • obsługa i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • posługiwanie się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • monitorowanie punktów kontrolnych oraz krytycznych
  • udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych
  • zapewnienie prawidłowego przepływu surowców do produkcji
  • udział w projektach tworzenia nowych produktów spożywczych
  • realizowanie prób laboratoryjnych oraz produkcyjnych

Co oferujemy

Pracę w nowoczesnej spółce technologicznej
Zatrudnienie na umowę o pracę
Elastyczny grafik pracy
Ambitne zadania i możliwość rozwoju
Atrakcyjny pakiet motywacyjny

Odezwij się do nas!

Chętnie się poznamy 🙂